Skip to end of metadata
Go to start of metadata

 

Vo vedľajšej ambulancii si otvorila naša bývalá hygienička Kamila Genšor vlastnú ambulanciu hygieny. Viac info si nájdete na https://gekam-dental.eu/
 

Prosím, ktokoľvek mi píšete email na doktorka@zdravezubky.eu, odpovedám max za pár dní. Ak ste si nenašli odpoveď, pozrite si spam, hlavne google vyhodnocuje doktorka@zdravezubky.eu ako spam, aj keď ste mi napísali prví.


DÔLEŽITÝ OZNAM

Od októbra 2023 robíme takmer každý deň doobeda. V prípade neprítomnosti nás zastupuje dr. FARKHAT na Vysokoškolákov 33, v budove Europalace, Klietské centrum, 4.p. Je potrebné sa hlásiť vopred telefonicky na 0911 588 003. Doktor má vlastný cenník.


Zmena objednávania. Od 1.10.2023 objednávame vždy prvý deň v mesiaci a keď sa termíny v danom mesiaci zaplnia, zastavíme objednávanie. Znova spustíme objednávanie 1. v ďalšom mesiaci. Najjednoduchsie je napísať v danom termíne na email doktorka@zdravezubky.eu (a odpoveď si skontrolovať, či neskončila v spame).

Mladších súrodencov momentálne neprijímame, lebo nestíhame ani všetkých registrovaných pacientov vyšetriť + ošetriť. 

Ak niečo potrebujete s nami riešiť, napíšte email: doktorka@zdravezubky.eu alebo dyballa.beata@gmail.comZmeny cenníkov k 1.10.2023

VŠZP + Dôvera

Union

 

Ďakujeme za pochopenie!

ZDRAVÉ ZÚBKY, s.r.o.

 


Tlačivo k dentálnej hygiene pri Union pacientoch nájdete TU:  Poisťovne a tlačivá

 

Zubná ambulancia na Bôrickej ceste 103 v Žiline.

Pre viac informácií nás kontaktuje na: doktorka@zdravezubky.eu / telefonáty alebo SMS na 0908 901 284.


 

   • No labels